home
Galvenā

         По-русски

Akcija

Glasteks, SIA "Glasteks",
glasteks,Logi durvis,
окна двери, www.glasteks.lv,
Glasteks, SIA "Glasteks",
glasteks,Logi durvis,
окна двери, www.glasteks.lv,
Glasteks, SIA "Glasteks",
glasteks,Logi durvis,
окна двери, www.glasteks.lv,


Jumta logi: Jumta logi

JUMTA LOGI VEIDO DZĪVOJAMO TELPU,
apgaismo to un rada neatkārtojamu mājīguma atmosfēru. Jumta logi prasa precīzu un rūpīgu visu konstrukcijas detaļu izstrādāšanu, jo tieši tās rada vislielāko drošību un funkcionalitāti. ROTO - tie ir novatoriski augstas tehnoloģijas izstrādājumi mansarda telpām. Jau vairāk nekā 40 gadus mēs ražojam jumta logus un piedāvājam visplašāko logu modeļu sortimentu, kā arī tiem atbilstošus piederumus. Balstoties uz uzkrāto pieredzi, mēs vienmēr skatānies nākotnē, pastāvīgi papildinot un ieviešot jaunas tehnoloģijas un tehniskos risinājumus.
Jumta logi

Jumta logi

VISLIELĀKĀ IZVĒLE. Roto piedāvājumā ir Eiropā visplašākā jumta logu izmēru izvēle. ROTO logi tiek ražoti divos variantos - koka vai plastikāta - ar dažādiem stikla pakešu veidiem atbilstoši telpu funkcijām un lietotāju vēlmēm. Roto jumta logiem ir vislielākā gaismas aila attiecībā pret loga rāmja izmēriem, un tas nav mazsvarīgi.

Logam 43x/73x K no trīskameru PVC profila nav vajadzīgi konservācijas darbi, un tas ir ideāls risinājums telpās ar paaugstinātu mitrumu, tādās kā virtuves vai vannas istabas mansardā. Ja logu vēlaties iebūvēt telpās ar palielinātu mitrumu (vannas istabā vai tualetē utml.) un ja Jūsu mājās jau ir iebūvēti logi no plastmasas - ROTO plastikāta jumta logi būs tie, kas apmierinās Jūsu prasības pēc komforta un atrisinās kondensāta rašanos uz stikla aukstajās ziemās, pateicoties profilā iebūvētai iekšējās siltuma vadīšanas sistēmai.

Jumta logi

Savukārt dabisko celtniecības materiālu – koka – cienītājiem iesakām logus 43x/73x H, lai varētu baudīt klasiski iekārtota mansarda neatkārtojamo burvību. Izvēle bez ierobežojumiem!VIENMĒR ATBILST IZVIRZĪTAJAM UZDEVUMAM. Roto tehniskie risinājumi dod iespēju maksimāli izmantot laukumu mansarda telpā. Loga uzstādīšana nepieciešamajā augstumā, ja to diktē dzīvokļa nosacījumi, neapgrūtina tā atvēršanu, jo rokturis atrodas loga apakšējā daļš un vienmēr ir sasniedzams. Pat izmantojot augstus logus, kas dod ļoti daudz gaismas, nav jāstiepjas pēc roktura vai jālieto papildierīces, lai tos atvērtu.
JUMTA LOGS AR CENTRĀLO PAGRIEZIENA ASI 4.. Jumta logiJumta logi

Tas nodrošina nevainojamu ekspluatāciju, hermētiskumu un siltuma izolāciju tādā līmenī, kas ievērojami pārspēj standartus. Šajā modelī izmantota energotaupības stikla pakete, furnitūra ar regulēšanas iespēju pēc loga uzstādīšanas un celtniecības konstrukciju nosēšanās, tvaika izolācijas plēve savienošanai ar jumta seguma izolāciju. Jaunais, šim modelim izstrādātais atvēršanas mehānisms stabili un droši fiksē vērtni. Loga 4.. izskats un izmēri ideāli atbilst logiem ar paceltu pagrieziena asi 7.., tādēļ ir piemēroti uzstādīšanai kombinācijā ar komfortablajiem logiem 7.. Papildus jumta logam nepieciešams pieslēguma komplekts EDR ZIE/SNO/SDS.

Jumta logi
Logs ar centrālo pagrieziena asi

Jumta logiJumta logi PĀRBAUDĪTI RISINĀJUMI, kas izmantoti Roto logiem ar centrālo pagrieziena asi, garantē drošu un ilgstošu ekspluatāciju – hermētiska un droša fiksācija trīs punktos, divi vēdināšanas stāvokļi ar roktura palīdzību un ērta fiksācija mazgāšanai. Papildus loga augšējā daļā atrodas pasīvās vēdināšanas atvere ar regulējamu režģi.

MONTĀŽAS DROŠUMU UN KVALITĀTI garantē rūpnīcas standarta izpildījumā esošā tvaika izolācijas plēve. Pateicoties tai, loga savienošana ar jumta segumu nodrošina pilnīgu hermētiskumu. Montāžas stūreņi ar bultas savienojumu un atbalstu ievērojami atvieglo montāžu un pazemina tās izmaksas.

ROTO FURNITŪRA dod iespēju pēc uzstādīšanas loga vērtnes stāvokli attiecībā pret aplodu regulēt bez demontēšanas. Tas ļauj novērst nelielas nobīdes, kas saistītas ar ēkas nosēšanos.JUMTA LOGS AR PACELTU VĒRTNES PAGRIEZIENA ASI 7..
Tas ir unikāls tehnisks risinājums, kuru piedāvā tikai Roto. Vienīgais jumta logs ar pagrieziena asi par 3/4 no loga garuma. Pateicoties šim tehniskajam risinājumam, loga atvēršanas laikā vērtne neienāk telpas iekšpusē. Atverot logu, varat skatīties pa to, stāvot pilnā augumā. Modeļa mehānismā izmantotie gāzes amortizatori ļauj viegli atvērt, aizvērt un apkalpot šī modeļa logus. Papildus jumta logam nepieciešams pieslēguma komplekts EDR ZIE/SNO/SDS.

Jumta logi
Logs ar paceltu vērtnes pagrieziena asi

Jumta logiJumtaAUGSTA LĪMEŅA KOMFORTU NODROŠINA ne tikai vēršanas iespējas. Roto jumta logam ar pagrieziena asi par 3/4 no loga garuma ir hermētiska un droša trīspunktu vērtnes noslēgšana, vērtnes fiksēšana ventilācijas stāvoklī ar roktura palīdzību, kā arī fiksācija mazgāšanas stāvoklī.


JUMTA LOGS AR DIVĀM VĒRTNES PAGRIEZIENA ASĪM 8..
Tā ir Roto patentēta progresīva tehnoloģija. Roto jumta logs ar divām vērtnes pagrieziena asīm:
• ar pagrieziena asi par 3/4 no loga garuma;
• ar Roto augšējās vērtnes malas pagrieziena asi.
Pateicoties tam, pagrieziena laikā vērtne nenonāk iekšējā telpā un neiziet aiz loga ailas robežām. Roto furnitūras izmantošana jumta loga konstrukcijā dod iespēju visas loga funkcijas vadīt ar viena roktura palīdzību.
Papildus jumta logam nepieciešams pieslēguma komplekts EDR ZIE/SNO/SDS.


Jumta logi
Vērtnes atvēršanas sistēma pa divām asīm:
1. vērtnes pagrieziena ass par 3/4 no loga garuma;
2. augšējās vērtnes malas pagrieziena ass

Jumta logiJumtaMAKSIMĀLS KOMFORTS. Loga neatkārtojamā funkcionalitāte un drošība tiek radīta ar centrālās atslēgas mehānismu, kas bloķē vērtni četros stūros. Visas funkcijas – divpakāpju vēdināšana, pagrieziens attiecībā pret augšējo asi un par 3/4 no loga garuma, bloķēšana mazgāšanas stāvoklī – tiek vadītas ar daudzfunkcionālu rokturi vērtnes apakšējā daļā. Tehniskie risinājumi iet kopsolī ar dizaina tendencēm, un tas ļauj apmierināt pat visprasīgāko klientu vēlmes.
Jumta logi


Logam 84x K no četrkameru PVC profila nav vajadzīgi konservācijas darbi, un tas ir ideāls risinājums telpās ar paaugstinātu mitrumu, tādās kā virtuves vai vannas istabas mansardā.
Ja logu vēlaties iebūvēt telpās ar palielinātu mitrumu (vannas istabā vai tualetē utml.) un ja Jūsu mājās jau ir iebūvēti logi no plastmasas - ROTO plastikāta jumta logi būs tie, kas apmierinās Jūsu prasības pēc komforta un atrisinās kondensāta rašanos uz stikla aukstajās ziemās, pateicoties profilā iebūvētai iekšējās siltuma vadīšanas sistēmai.
▲ Uz augšu ▲


   Rīga                           Ogre
Jumta logi


BogAri